Aanwezige bronnen : alllim

© LGGI

Home

Bronnen

Feiten /
Personen

Info

Plaats

Datum

Gezin
combinatie

Huwelijk
+ mogelijk gezin

Help Left Bron
Klik in de bovenbalk om direct naar
een van de zoekschermen te gaan.
U kunt kiezen uit zoeken op
  • Feiten (3015912)
  • Personen (11287107)
  • Info (3391613)
  • Plaats (2698820)
  • Datum (1140552)
of

Kies een van de aanwezige
deelbronnen,door op het
gewenste nummer te klikken
Plaats

Totaal 2153 records

 Aanwezige
deelbronnen
 
 Type   Plaats   Omschrijving   Aantal   LGGI
bron
 
Aantal
scans
113Geboorte-aangifteStramproyBS GHO 1923 - 19325732807573
114Burgerlijk huwelijkStramproyBS GHO 1923 - 1932962807567
115OverlijdensaangifteStramproyBS GHO 1923 - 19322292807229
116Burgerlijk huwelijkStramproyBS H 1933 - 1940792809264
117OverlijdensaangifteStramproyBS O 1933 - 19401522810152
118OverlijdensaangifteStramproyBS O 1940 - 19502282816228
119OverlijdensaangifteStramproyBS O 1951 - 19601322817132
120OverlijdensaangifteWeertBurgerlijke Stand overlijden575728895757
121Burgerlijk huwelijkWeertBurgerlijke Stand huwelijken7645289012668
122Burgerlijk huwelijkGeulleGenlias huwelijk7882234 
123Burgerlijk huwelijkGrevenbichtGenlias huwelijk9742235 
124Burgerlijk huwelijkMunstergeleenGenlias huwelijk5972236 
125Burgerlijk huwelijkBroeksittardGenlias huwelijk4692239 
126Burgerlijk huwelijkBundeGenlias huwelijk6182240 
127Burgerlijk huwelijkLimbrichtGenlias huwelijk10802241 
128Burgerlijk huwelijkNieuwstadtGenlias huwelijk5902242 
129Burgerlijk huwelijkSchinnenGenlias huwelijk15242244 
130Burgerlijk huwelijkSusterenGenlias huwelijk16572245 
131Burgerlijk huwelijkUlestratenGenlias huwelijk5792246 
132Burgerlijk huwelijkWijnandsradeGenlias huwelijk3612247 
133Burgerlijk huwelijkAmbyGenlias huwelijk7502254 
134Burgerlijk huwelijkAmstenradeGenlias huwelijk3952255 
135Burgerlijk huwelijkArcenGenlias huwelijk16762256 
136Burgerlijk huwelijkBaexemGenlias huwelijk5412257 
137Burgerlijk huwelijkBeegdenGenlias huwelijk5522258 
138Burgerlijk huwelijkBeeselGenlias huwelijk15432259 
139Burgerlijk huwelijkBelfeldGenlias huwelijk5802260 


© LGGI

Limburgs Genealogisch Geschiedkundig Informatiecentrum

WebGRIS 1.40

localhost:3306 database alllim

Today : 22 - April - 2018